ul. Andrzeja 7 88-100 Inowrocław
NIP: 9562170781
Tel.: 733 910 383

Pranie odbywa się u Klienta (niezbędny jest dostęp do prądu i wody, ale w razie potrzeby wodę możemy dostarczyć we własnym zakresie) z wykorzystywaniem metody ekstrakcyjnej. Profesjonalne odkurzacze piorące firmy Ghibli & Wirbel (tak zwane ekstraktory, czyli maszyny natryskowo-ssące) oraz dedykowane dla nich niskopieniące (nie pozostawiające osadu, który powoduje szybsze ponowne zabrudzenie powierzchni) środki chemiczne tej samej firmy pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości usługi, co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Przed usługą należy dokładnie odkurzyć powierzchnię zlecaną do prania.

Na czym polega i co obejmuje pranie metodą ekstrakcyjną?

Metoda polega na natrysku odpowiedniego środka na czyszczoną powierzchnię i odessaniu go wraz z brudem. Usługa obejmuje pranie:

  • Podsufitki (na życzenie Klienta) – od tyłu auta ku przodowi,

  • Boczków drzwi,

  • Miejsca kierowcy i tylnej kanapy za miejscem kierowcy – zagłówek, oparcie, siedzisko, podłoga,

  • Bagażnika,

  • Tylnej kanapy z pasażerem i miejsca przedniego pasażera – zagłówek, oparcie, siedzisko, podłoga,

  • Dywaniki materiałowe.

Czas wykonania usługi wynosi od 3 do 4 godzin w zależności od wielkości pojazdu i stopnia zabrudzenia. Czas schnięcia tapicerki wynosi od 2 do 4 godzin, ale zalecamy wyłączenia pojazdu z eksploatacji na nieco dłuższy czas. Aby przyspieszyć proces suszenia można wspomóc się ogrzewaniem samochodu: włączyć silnik, zamknąć wszystkie drzwi, uchylić tylne szyby na kilka centymetrów i włączyć nadmuchy na maksymalny bieg – strumień powietrza kierujemy na podłogę i kratki, temperaturę ustawiamy na maksimum. Zostawiamy na godzinę – po tym czasie sprawdzamy, czy proces należy powtórzyć.

Obsługujemy Klientów indywidualnych, firmy i floty samochodowe.